تبلیغات
سرباز صاحب الزمان - « اچ آی وی فتنه گر ! »
رهسپاریم با ولایت تا شهادت
من را نمی شناخت کسی اینجا، گم نامم و به نام تو می نازم آسمان غرق خیال است .کجایی آقا؟ در حسرت بهار نشستم نیامدی

 « اچ آی وی فتنه گر ! »ویروس اچ آی وی ویروسی است که تا مدت ها دربدن میزبان خود زندگی میکند و زمانی فرد آلوده متوجه وجود این ویروس خواهد شد که دیگر کار از کار گذشته و فرد کم کم از بین میرود.

آیا ویروس ها میتوانند فتنه گر باشند ؟ مسلما خیر اما در یک حکومت افرادی وجود دارند که مانند برخی از ویروس ها مثل اچ آی وی عمل میکنند.

این انسان های شبه ویروس زمانی که شناسایی شوند به شدت بدن (جامعه ) را ملتهب میکنند تا جایی که بدن نابود شود و با کمک ویروس های خارجی از بقایای آن بدن یک بدن جدید میسازند.

البته در طی ساخت بدن جدید، بقایای بدن قبلی مقاوت میکنند. حال اگر مقاومت بقایای بدن اول زیاد باشد کم کم وضع به شکل سابق باز میگردد. و اگر شرایط برابر باشد درگیری تا زمان نابودی حیات بدن ادامه خواهد یافت .

روشن تر :

امروز کشور ما و برخی از دولت ها یک طرف معادله و تقریبا کل دنیا در طرف دیگر قرار گرفته اند. به همین جهت کوچک ترین کارهای ما بررسی خواهد شد و اگر راه داشته باشد علیه آن اقدام رسانه ای و بعضا نیمه سخت (تحریم ) انجام خواهد شد .

اما اگر واقعا معادله بالا به همین ترتیب بود جای بسی خرسندی و شعف بود. چرا که حساب ما روشن و راه ما مشخص میشد . اصل معادله به شکل زیر است :

ما + برخی مسئولین دست انداز داخلی = در برابر = دولت های غربیبه همین جهت کار ما بسیار دشوار است . ازطرفی باید با دشمنان خارجی مبارزه کنیم و از طرفی دیگر باید دشمان داخلی را که تقریبا اصل آن ها، در برخی از مراکز سیاسی و مالی نفوذ دارند مهار کنیم . البته این نکته گفته شود که برخی از مخالفین حکومت اصلا جز دشمان داخلی به شمار نمی آیند به دو دلیل . اول آن که شمار آن ها کم است و در ثانی ایرانی ها نشان دادن که غالبا در برابر دشمن خارجی چنان متحد شود که دیگر اختلافی وجود نداشته باشد . مثلا اگر دشمن خارجی به ایران حمله کند این قشر حد اقل برای کشور خود با عقیده حاکم متحد خواهد شد چرا که آنقدر درک دارند که دشمن اگر وارد شود برای هیچ کسی امنیت قائل نمیشود.

به همین جهت کار اصلی، مهار افراد صاحب نفوذ مخالف حکومت است. اما تجربه نشان داده که اگر علیه این ویروس های صاحب نفوذ که برای اغلب افراد مطلع، شناخته شده اند؛ اقدامی شود با چنان ضربه ای پاسخ دهند که دو حالت اتفاق افتد :

1- اگر عامل مهاجم فردی عادی یا بالا تر از عادی باشد؛ یا وی را از صحنه روزگار محو میکنند یا از عامل حق السکوت استفاده میکنند.

2- اگر عامل تهاجم کننده در قالب یک نهاد قدرتمند باشد؛ اگر بتواند از عامل حق السکوت استفاده میکنند که قالبا جواب نمی دهد به همین تنها گزینه حمله و التهاب است . از آن جایی که این ویروس های پیر و تاجر صاحب قدرت مالی فراوانی اند اگر شرایط سیاسی عادی باشد بازار اقتصادی را ملتهب میکنند که به واسطه آن، از نهاد متقابل به اصطلاح زهر چشم بگیرند. اگر نهاد مهاجم حمله خود را تشدید کند ویروس پیر به دیگر ویروس های پیر دستور میدهد که التهاب در بدن را تشدید کنند.

پس چه باید کرد ؟

حتما اطلاع دارید که وقتی التهابی دربدن انسان به وجود آیند بنابر شدت حمله تعداد کافی واحد مقابله کننده به عامل التهاب فرستاده میشود. اما در جامعه بسیار سخت میتوان به این درجه رسید چرا که گلبول های سفید هریک مختار اند و از عقل به عنوان عامل ارسال دستور ممکن است پیروی نکنند بنابر این واحد کافی برای مهار التهاب به محل فرستاده نخواهد شد و التهاب تشدید خواهد شد . و از همه بدتر گلبول های سفید این جامعه چون به واسطه فتنه اقتصادی ویروس پیر در تنگنا قرار گرفته اند؛ ممکن است با ویروس پیر ناخواسته همدست شوند و فاتحه بدن را بخوانند.

همکنون عقل بدن ما دقیقا میداند که ویروس اچ آی وی پیر فتنه گر بلقوه کجاست و چه کار میکند. و به خاطر التهاب شدیدی که این ویروس پیر ممکن است ایجاد کند، فعلا کاری با آن ندارد. و درپی شرایطی است که گلبول های سفید آگاه و ویروس پیر در بدترین شرایط خود باشد . در این حالت اگر ویروس پیر الهاب ایجاد کند برای همیشه نابود خواهد شد و در این هنگام بدن آماده حمله به ویروس های خارجی میشود.

همه این کنایه ها برای درک بهتر مطلب زده شد. الان بهترین زمان برای بالا بردن درک مردم نسبت به اوضاع جهانی است. دوستانی که منتظر رهایی به واسطه امثال آمریکا هستید لطفا درک کنید که آمریکا به پایان خط رسیده و از جان گذشته برایش مهم نیست که چه اتفاقی میافتد ممکن است دست به تحرکات احمقانه ای بزند و با ایران وارد جنگ شود که در این صورت تنها نابودی خود را جلو انداخته است. و هنگامی که جنگ شود سرباز بیگانه از شما نخواهد پرسید که شما مخالف حکومت بودید یا خیر به همه ما تعرض میکند. فقط عبرت بگیریم همین بلا برسر عراق آمد . لحظه ورود سرباز آمریکایی بخش عمده ای از عراقی ها خوشحال بودند که از دست صدام رهایی یافتند اما غافل از این که از چاله به چاه افتادند.

و تاریخ ثابت کرده که اگر نایستیم نه تنها شرف از ما گرفته میشود بلکه خوار ترین مردم درجهان خواهیم شد (مانند قوم موسی که برای زمین موعود اندکی تلاش کردند و پا پس کشیدند و خدا پیامبرشان را از ان ها گرفت و چندین برابر از قبل خوار شدند)

ما هرگز و هرگز در پیروزی این نظام دربرابر جبهه باطل شک نداریم . اما نرسد زمانی که ما ایرانی ها دربرابر هم قرار بگیریم در این هنگام هرگز نژاد را ملاک قرار نمیدهیم و هر قومی که در برابر اسلام بایستد و بخواهد به آن ضربه بزند در برابر آن تا خون در رگهایمان هست مقاومت خواهیم کرد.

پس ای دوستان ایرانی مخالف نظام ، مسلما تا چند وقت آینده اتفاقات بزرگی در دنیا خواهد افتاد که بخش اعظم آن متوجه ایران خواهد بود. اگر به قول خودتان ذره از خون آریایی در بدن دارید نگذارید بیگانه به این نظام تعرض کند چراکه در این جنگ این تنها شمایید که آسیب می بینید . ما اگر در راه اسلام باشیم حتی اگر جان دهیم آینده خوبی در آخرت نصیبمان میشود.


پس لطفا باز هم تامل کنید و ببنید که کدام بهتر است.

طراحی و کدنویسی : ثامن تم
Template By : Samentheme.ir