تبلیغات
سرباز صاحب الزمان - « آیا المپیک لندن راه رهایی غرب از چالش های پیش رو است »
رهسپاریم با ولایت تا شهادت
من را نمی شناخت کسی اینجا، گم نامم و به نام تو می نازم آسمان غرق خیال است .کجایی آقا؟ در حسرت بهار نشستم نیامدی

« آیا المپیک لندن راه رهایی غرب از چالش های پیش رو است »


شاید در میان صهیونیست پژوهان کمتر کسی در دنیا باشد که حادثه یازده سپتامبر را کار خود این شبکه شیطانی نداند، بلکه پر واضح است این اتفاق در نوع خود شگفت انگیز ، از سالها پیش برنامه ریزی شده بود  تا به بهانه آن غرب نظم نوین جهانی خود را آغاز کند.

نقشه ای بسیار قدیمی که نخستین نشانه های آن را می بایست در کتاب "لیبر" آلیستر کراولی جستجو نمود.

دلایل خود ساخته بودن این حادثه دست ساز توسط صهیونیست ها آنقدر متعدد و متواتر است که سخن گفتن از آن مثنوی صد من کاغذ می طلبد.

هرچند صهیونیستها هنوز هم آن اتفاق را با دلایل کودکانه توجیه می کنند و حتی برخی دلقک مآبان در داخل نیز با تکاپویی مضحک سعی در زدودن اتهام از چهره یارانشان در خارج از کشور را داشته و دارند! لیکن آن حادثه برای کسانی که قلبی آگاه و روحیه ای حقیقت جو دارند اظهر من الشمس است.نه در امریکا بلکه این بار در لندن و انگلیس.

تقریبا تمام نشانه هایی که قبل از حادثه یازده سپتامبر در امریکا دیده و احصا شده  در این المپیک نیز قابل ردیابی است.

1-   جابجایی ملکه انگلیس از کاخ باکینگهام ( اقامتگاه اصلی خانواده سلطنتی انگلیس) به بهانه رکود اقتصادی و نیاز به درآمد اجاره 30 هزارپوندی اتاقهای این قصر!!!

2-   شعار المپیک که دو پهلو استفاده شده است و "ما قربانیان المپیک 2012 هستیم" نیز معنی می دهد: "We are all mascots of London 2012"

3-   جابجای دفتر BBC از بوش هاوس به شفردس بوش

4-   اشارات ریز و زیرکانه در فیلم ها، انیمیشن ها و بازی های مختلف به انفجاری بزرگ در لندن (علی الخصوص متروی این شهر) همچنان که در فیلم های قبل از حادثه سپتامبر نیز به وفور دیده بودیم. (مهمترین نشانه ها در فیلم 2012 وجود دارد ).

5-    نشان و نماد این بازی ها "ZION" و نیز استفاده از دو عروسک شبیه به ) Anti cristدجال (

6-   تدابیر شدید امنیتی و باور نکردنی و بی سابقه  که جوی کاملا امنیتی به این مسابقات داده است.

7-   حضور شرکت های بد نام در کشتار مردم ، مانند "dow chemicals" به عنوان اسپانسر بازی ها که در قتل عام 25000 نفراز شهروندان بوپال نقش داشت.

8-   جنگ روانی ، آماده سازی ذهنی و پروپاگاندای تبلیغاتی علیه ایران توسط رسانه های صهیونیستی و وابسته به ملکه انگلیس همچون  BBCمبنی بر خطر بزرگ ایران هسته ای و نیز شایع شدن اخباری مبنی بر تهدید تروریستی بازی های لندن و احتمال انفجار هسته ای و یا حمله بیولوژیک در بازی ها !!!.

9-   نیاز جدی اسرائیل به یک بمب خبری برای برون رفت از گرداب بیداری اسلامی و ایجاد بهانه ای برای درگیر کردن اذهان عمومی  و یا حتی درگیری کشورهای اسلامی با هم (مقاله گوردون داف، کارشناس ارشد مسایل نظامی)، قطعا اسرائیل به دنبال آن است که یا کشورهای عربی ، اسلامی را به جان هم بیاندازد(جبهه عربی مقابل سوریه و ایران  وحزب الله) و یا کشورهای غربی را به سود خود وارد جنگ با کشورهای اسلامی کند (در گیری نظامی ناتو با سوریه یا ایران).

و دیگر دلایلی از این دست نشان می دهد احتمال وقوع حادثه ای شبیه به یازده سپتامبر در بازی های المپیک که 203 کشور(تعداد کشورهایی که از سوی سازمان ملل به رسمیت شناخته شده اند 193 مورد می باشد) در آن حضور دارند محتمل است. چراکه شوک حاصل از  این اتفاق ، به سبب شرکت ورزشکارانی از سرتا سر جهان به واقعه ای جهانی و داغی بزرگ بدل خواهد ساخت ،

غرب قطعا به دنبال راه فراری برای برون رفت از تمامی مشکلاتی است که به سبب بیداری اسلامی و گسترش فرهنگ مقاومت و همچنین بحران های بزرگ مالی با آن مواجه است. بی شک داشتن آمادگی و اندیشیدن تدابیری برای مواجهه با شیطنت صهیونیست ها شرط عقل است.

حتی اگر بپذیریم در المپیک اتفاقی رخ ندهد لیکن مدل تاریخی رفتاری صهیونیست ها نشان می دهد، هنگامی که توجه مردم به مقوله ای خاص معطوف بوده (مانند بازی های جام جهانی) شیطنت های آنها شکلی خاص به خود گرفته است.

آماده کردن اذهان عمومی جهانی برای ماجرا جویی های نظامی مانند حمله به سوریه و یا حتی ایران مستلزم یک اتفاق بزرگ است. لذا آینده پژوهی و حدس زدن عملکرد دشمن همچون بازی شطرنجی است که با توجه به نحوه و مدل گذشته دشمن بسیار مفید واقع خواهد شد.

آنچه خواندید فقط و فقط  یک تحلیل سیاسی است قطعا تاریخ مبارزات تشیع شاهد موارد متعددی است که خدا وند متعال در آخرین لحظات تمام فتنه های دشمن را نقش بر آب کرده است.

مانند بازی های جام جهانی افریقای جنوبی که احتمال حمله به لبنان یا سوریه در آن می رفت ولی به خاطر حادثه غیر منتظره کشتی های آزادی و حمله به این کشتی ها توسط اسرائیل و افزایش نفرت عمومی از اسرائیل، صهیونیست ها ترجیح دادند با، بازی های جام جهانی فعلا جو حاصل از این حمله را تلطیف کنند و ماجراجویی های  جدید را به آینده موکول نمایند.

ناگفته نماند وضوح نشانه های المپیک لندن حتی افرادی همچون دیوید آیک را نیز به سخن گفتن واداشت، به هر حال باید هوشیار بود.

 

وَ مَكَرُوا وَ مَكَرَ اللَّهُ وَ اللَّهُ خَیْرُ الْماكِرینَ.

به امید ظهور مولی و سرورمان حضرت حجت که صد البته نزدیک است.

=============================================

پس از تحلیلی که از پروپاگاندای تبلیغاتی صهیونیست ها در باره المپیک لندن انجام دادیم و گفتیم احتمال دارد به دنبال شیطنتی جدید باشند ، خبر زیر بسیار جالب و در عین حال مفید می نماید.


کشف توطئه‌القاعده درحاشیه‌المپیک‌لندن
دستگاه اطلاعاتی انگلیس MI6 توطئه القاعده را برای کشتن ده‌ها مسافر و نیروی نظامی انگلیس در جبل الطارق خنثی کرد.
پانا: دستگاه اطلاعاتی انگلیس MI6 توطئه القاعده را برای کشتن ده‌ها مسافر و نیروی نظامی انگلیس در جبل الطارق خنثی کرد.

روزنامه دیلی میرر در اینترنت در شماره امروز خود نوشت: این تروریست ها ظاهرا در نظر داشتند یک حمله وحشیانه را به سبک حمله بمبئی به انجام رسانند.
این تروریست ها قصد داشتند یک هواپیمای سبک مملو از مواد منفجره را بر روی جمعیتی که در حال تماشای مسابقات المپیک از طریق صفحه های تلویزیونی در محیط باز و باشگاه‌های شبانه بودند سرنگون کنند.
آنها ظاهرا قصد داشتند این حمله وحشیانه خود را با حمله ای زمینی به سبک حملات بمبئی دنبال کنند. یک قاضی اسپانیایی هفته گذشته از دو مرد چچنی روس تبار و یک ترکیه ای که در این رابطه بازداشت شده بودند درباره این اتهامات بازجویی کرد.
در پی همکاری جاسوسان انگلیسی و همتاهای اسپانیایی شان در مادرید طرح های هولناک این کانون القاعده خنثی شد.
یک منبع شب گذشته اعلام کرد:" بازداشت این افراد بسیار حائز اهمیت است چرا که این افراد از چرخه این توطئه خارج شدند."
این منبع گفت:" با توجه به اینکه گمان می رود این توطئه شامل یک حمله زمینی بوده است متاسفانه مقامات معتقدند احتمالا افراد مسلح بیشتری فرار کرده اند."
این منبع ادامه داد:" به نظر می رسد همکاری دوجانبه دستگاه های اطلاعاتی انگلیس و اسپانیا طرح کشتار بسیاری از اتباع انگلیس را ناکام گذاشت."

این دو چچنی به نام های الدار ماگمدوف و محمد انکاری امدوف درمنطقه سیوداد رئال در 125مایلی جنوب مادرید در حالی که قصد داشتند به سوار اتوبوسی به مقصد فرانسه شوند بازداشت شدند. این دو نفر از جهادگران مظنونی هستند که در اردوگاه های القاعده در پاکستان و افغانستان آموزش دیده اند.
سومین مظنون به نام چنگیز یالچین نیز هفته گذشته در آپارتمانی در لا لیندا دو لا کانسپشن شهری هم مرز با جبل الطارق بازداشت شد.

طراحی و کدنویسی : ثامن تم
Template By : Samentheme.ir